پیام روز:
پنجشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶
۲۸مُحرم,۱۴۳۹
انتخاب واحد
چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 10:02

خط حزب‌الله ۱۰۳ | مخاطب اول

 

 

* صدوسومین شماره خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای با عنوان «مخاطب اول» که به رفتار خصمانه‌ی آمریکا در قبال برجام و همچنین چند اقدام لازم که مسئولان در آستانه خیمه شب بازی جدید آمریکا باید انجام بدهند منتشر شد. که در بخشی از آن این‌گونه آمده است: در چندروز گذشته بحث در مورد نقض عهد آمریکا درباره برجام بالا گرفته است. این موضوع حتی در صحبتهای رکس تیلرسون، وزیرخارجهی آمریکا نیز مطرح شده است. این فضاسازی در حالی است که ایران مطابق گزارش رسمی آژانس بینالمللی انرژی اتمی، به همهی تعهداتش بر اساس متن برجام عمل کرده است. براساس گزارش نیویورکر از دیدار اخیر وزرای خارجهی ایران و ۱+۵، وزیرخارجه‌ی کشورمان در ابتدای این نشست فهرستی از گلایههای ایران را طرح کرده و گفته است ایالات متحده آنطور که در توافق هستهای مقرر شده، تحریمها را رفع نکرده و ما هنوز نمیتوانیم در انگلیس یک حساب بانکی باز کنیم.
 
* گزارش هفته‌ی این شماره با عنوان «تا نقطه‌ ضعف هست؛ دشمنی هم هست» به هشدارهای رهبر انقلاب مبنی بر توطئه‌های دشمن برای مختل کردن اقتصاد و  راه‌حل‌های رهبر انقلاب برای جدایی اقتصاد از نفت و قوی شدن اقتصاد می‌پردازد.
 
* در بخش اخبار این هفته خبری از تاریخ‌دان معروف آمریکایی، خوان کول منتشر شده است با عنوان «پیش‌بینی آیت‌الله خامنه‌ای درست بود» که در بخشی از آن چنین آمده است: ایران با این شرط وارد مذاکرات شد که تحریمها لغو خواهند شد. تحریمهایی که به اقتصاد ایران آسیب رسانده و زندگی اهالی این کشور را در خطر قرار داد. اینک در حالیکه تحریمهای بینالمللی لغو شدهاند، همانطور که آیتالله خامنهای پیش بینی کرده بود، کنگره آمریکا تحریمها را شدت بخشید.

* هسته‌ای بهانه است، فاجعه‌آمیزترین مانع در راه حاکمیت اسلام، آمریکای دوران ریگان و بوش با آمریکای امروز هیچ فرقی ندارند، گاهی اوقات عدالت به ضد خودش تبدیل می‌شود، ملتی که به خود باور دارد در مقابل قدرت‌های بزرگ ایستادگی می‌کند، مؤمن حق ندارد خود را ذلیل کند، زن مسلمان بالاتر از این حرف‌هاست، به جوان‌هایی با ‌چنین روحیه‌هایی نیاز داریم و... اینها عناوین دیگر بخش‌های نشریه خط حزب‌الله هستند که مخاطبین گرامی می‌‌توانند با مراجعه به نشریه این مطالب را مورد مطالعه قرار دهند.
 
* صدوسومین شماره‌ی خط حزب‌الله به روح پرفتوح سردار شهید رجبعلی محمدزاده تقدیم شده‌است.

* نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.
 
چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 09:55

دومین جلسه اخلاق کادر برگزار شد.


حجت الاسلام والمسلمین پارسا در دومین جلسه از سلسله جلسات اخلاق، ویژه کادر مدرسه علمیه حضرت زینب سلام الله علیها با محوریت دعای مکارم اخلاق به تبیین اخلاق انفعالی و مکارمی و تفاوت میان آن دو پرداخت.
وی با اشاره به این مطلب که اخلاق مکارمی، خوی و حالتی در اوج و بلندای روحی هر فرد است  افزود: این نوع از اخلاق کاملاً آگاهانه و اختیاری و مصداق بارز «إدفع بالّتی هی أحسن السّیئة» می باشد و در مقابل آن اخلاق انفعالی به معنای «وَ جَزاءُ سَيِّئَةٍ سَيِّئَةٌ مِثْلُها» قرار دارد.
وی در تبیین ایت دو نوع از اخلاق گفت: در اخلاق انفعالی خوبیها با خوبی و بدیها با بدی پاسخ داده می شود ولی کسی که مزین به مکارم اخلاق است حتی در مقابل بدی، ظلم، توهین و... خوبی می کند.
استاد پارسا با بیان این نکته که در ابتدای دعای مکارم اخلاق بحث اعتقادی مطرح شده است، تأکید کرد: اگر فرد پایه های اعتقادی خود را تقویت نکرده باشد، نمی تواند در موقعیت های حساس کرامت اخلاق داشته باشد.
حجت الاسلام والمسلمین پارسا در ادامه افزود: افرادی که دارای مسئولیت های فرهنگی- تربیتی هستند و تربیت دیگران را به عهده دارند، می بایست از مکارم اخلاق برخوردار باشند و در این مسیر باید به سیره معصومین علیهم السلام متوسل شد.
حجت الاسلام پارسا تصریح کرد: اکثر ادعیه با صلوات بر پیامبر صلی الله علیه و آله و اهل بیت ایشان آغاز می شود و رمز آن توجه به اصول اعتقادی و اثبات حقانیت دین است.
وی ادامه داد: کانال رسیدن به خواسته ها، در تمام زمینه های اعتقادی، اخلاقی و ... پیامبر صلی الله علیه و آله و اهل بیت  علیهم السلام ای می باشد که مقصود و مسیر فرد را مشخص می کند.
استاد در پایان با تأکید بر این نکته که در برخی از ادعیه هر صلوات یک فصل برای شروع دعای جدید است، خاطرنشان کرد: ما می بایست به سبک و سیره پیامبر و اهل بیت علیهم السلام متوسل شویم و در طول مسیر نیز از آنها طلب یاری نماییم.
این جلسه دوشنبه 24/7/96 با حضور کادر مدرسه برگزار شد.

سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 10:14

نیت خوب

 

امام سجاد علیه السلام

«لا عَمَلَ إلّا بِنِيَّةٍ؛»
«هيچ كردارى جز با نيت پذيرفته نيست.»

كافي: ج2، ص84، ح /ميزان الحكمة ج12،ص 505

در کارگاه  مهارتها وشیوهای کاربردی امربه معروف ونهی از منکر در خانواده واجتماع بیان شد: یادگیری مهارت های امربه معروف ونهی از منکر از باب مقدمه واجب٬ واجب است.
واحد فرهنگی مدرسه علمیه حضرت زینب سلام الله علیها از برگزاری سلسله کارگاه های مهارتی امر به معروف و نهی از منکر ویژه طلاب خبر داد.
خانم تقویان ؛ کارشناس روانشناسی در این جلسه بر لزوم یادگیری مهارت های امر به معروف تأکید کرد و گفت: اشنایی با این مهارت ها از باب مقدمه واجب ٬ واجب است.
وی افزود: امر به معروف ونهی از منکر به فرموده ی مقام معظم رهبری دو واجب فراموش شده اند که به بهانه های مختلف از جمله عدم تأثیر گذاری ٬ ترس از برخورد نامناسب... به زمین مانده است و گسترش نابهنجاری های مختلف در جامعه محصول بی تفاوتی نسبت به این مسئله ویا عملکرد نامناسب در این زمینه است.
این کارشناس ارشد مشاور خانواده اذعان داشت: ریشه ی بسیاری از رفتار های غیر دینی به امر به معروف هایی برمیگردد که از روی دلسوزی و بدون استفاده از مهارت های مناسب انجام شده است.
تقویان بابیان این نکته که مصلح باید صالح باشد خاطر نشان کرد: اموزش و یادگیری مهارت خوداگاهی٬ حق شناسی ومهارت های ارتباطی از جمله کلام یا غیر کلامی گام های اولیه امر به معروف و نهی از منکر هستند.
وی شناخت موانع ارتباط کلامی٬ مهارت های گفت وگو ٬ مهارت همدلی٬ جرأت مندی و ابراز وجود ٬مخاطب شناسی و مدیریت هیجان را از جمله مهارت های ارتباط کلامی دانست و از شناخت زبان بدن و ابزار به عنوان مهارت های غیر کلامی یاد کرد.
استاد گفت: متدینین باید الگو های جذاب و زیبایی برای دیگران باشند و لبخندو گشاده رویی را بر خود واجب کنند.
تقویان در پایان تصریح کرد: مبلغ دین عاشق امت است و اگر به طرف مقابل ثابت کند خیرخواه اوست قطعا تأثیر گذار خواهد بود.
این جلسه چهارشنبه۹۶/۷/۱۹ باحضور مدیر٬ مسئولین و طلاب برگزار شد.

چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 09:31

اولین جلسه اولیاء و مسئولین برگزار شد.


اولین جلسه مسؤولین مدرسه علمیه حضرت زینب سلام الله علیها با مادران طلاب برگزار شد.
مدیر مدرسه؛ خانم پارسایی راد با بیان این نکته که آموزش‌های تأثیرگذار و کاربردی در محیط های آموزشی جز با مشارکت و همکاری والدین تحقق نمی یابد گفت: به منظورآشنایی با خانواده طلاب و برقراری ارتباط با ایشان و همچنین تببین برنامه های کلان حوزه و اطلاع رسانی برنامه های آموزش و فرهنگی اولین جلسه مسئولین با مادران و مادران همسر طلاب برگزار شد.
وی در این جلسه ضمن خوشامدگویی و تشکر از اعتماد خانواده ها به  حوزه و مسؤولین به ارزش علم و علم آموزی اشاره کرد و به روایتی از امام علی علیه السلام که می فرمایند: الْعِلْمُ وِرَاثَةٌ کَرِیمَةٌ، وَالاْدَابُ حُلَلٌ مُجَدَّدَةٌ، وَالْفِکْرُ مِرْآةٌ صَافِیَةٌ.(علم و دانش میراث گرانبهایى است، آداب (انسانى) لباس زیبا و کهنگى ناپذیر است و فکر آئینه صافى است) استناد کرد.
پارسایی راد افزود: علم در کنار ادب همراه با فکر و اندیشه صحیح ارزشمند است و پرداختن به مسائل آموزشی صرف برای رشد و تکامل کافی نیست.
وی بر همکاری و همراهی هر چه بیشتر والدین در امر تحصیل طلاب تأکید کرد و خاطر نشان کرد:طلاب سربازان امام زمان ارواحنا فداه هستند لذا در هموار کردن موانع پیش روی ایشان تلاش کرده و در حد توان کمک رسانی کنید.
در این جلسه از ممتازین آموزشی سال قبل تقدیر شد و به پاس زحمات والدین در رسیدن طلاب به این مرحله هدایایی به رسم یادبود به مادران تقدیم شد.
در این جلسه که چهارشنبه۹۶/۷/۱۹ برگزار شدمسؤولین مدرسه نیز ضمن معرفی خود و تبیین فعالیت های هر واحد از حضور مادران تشکر نمودند.گرچه او را با نام زین العابدین بیمار می شناسند ولی او فقط در واقعه کربلا تب دار و بی رمق بود. آن هم حکمتی بود از جانب خدای رحمان، تا از ضربت دشمنان در امان بماند و کشتی نجات انسانیت را پس از شهادت سومین ولی خدا برعهده گیرد و چه راهنمای خوبی بود برای انسان ها در آن عصر تاریکی و ظلمت و خفقان. سبک تربیتی و هدایتش بسی آموختنی و بی نظیر است. در عصری چون امامت ایشان که از هر سو تحت فشار حکومت قرار داشتند و شیعیان علوی هم در اقلیت به سر می بردند کشتی هدایت بشری لحظه ای از حرکت نایستاد و تاریخ گواه خوبی است بر تلاش های خستگی ناپذیر امام که از هر فرصتی برای تعلیم و تربیت انسان ها به سوی کمال حقیقی و انسانیت واقعی استفاده می کردند.
امام سجاد علیه السلام رهبر تداوم راه عاشورای حسینی و ماندگاری اسلام ناب محمدی صلوات الله علیه بود، ایشان هم در دوران اسارات و هم پس از آن، با ابداع شیوه های تربیتی، بر گرایش مردم به تشیع موفق عمل نمود، بنی امیه سعی کرد با جنایت های خود در عاشورا و در دوران اسارات خاندان اهل بیت علیهم السلام، ترس و دلهره ای بر دل مردم حاکم کند تا آنها را از اسلام حقیقی و خاندان وحی دور سازد ولی افشاگری ها و سخنرانی های امام سجاد علیه السلام و حضرت زینب کبری در دوران اسارت چه در کوفه و در شام بر جذب قلوب مردم به شیعه بسیار موثر بود به گونه ای که یزید درمانده به دنبال مقصر می گشت و نهایت مباشران خود را بر واقعه عاشورا متهم نمود.
شیوه های تربیتی امام سجاد علیه السلام در دروان امامت نیز از جمله سبک های موثر تربیتی  در انقلاب قلوب و اصلاح مسلمین است. مقام معظم رهبری بسیار زیبا تلاش های امام سجاد علیه السلام را پس از عاشورا وصف نمودند ایشان در بخشی از سخنان خود چنین فرمودند:
«آن بزرگوار، تقریباً سی وچهار سال بعد از حادثه کربلا، در محیط اسلامی آن روز زندگی کرد و این زندگی، از همه جهت یکی از زندگی های پر از درس است که ای کاش کسانیکه از کیفیّات عالی این زندگی آگاهی دارند، آن را برای مردم، برای مسلمین و حتّی برای غیرمسلمانان تشریح می کردند، تا معلوم می شد که چگونه چهارمین امام بزرگوارِ ما، بعد از حادثه عاشورا که ضربه عظیمی بر پیکر اسلام ناب و راستین بود، توانست یک تنه بایستد و مانع از ویران شدن بنای دین شود. اگر تلاش های امام سجاد علیه‌الصّلاةوالسّلام نبود، شهادت امام حسین علیه‌الصّلاةوالسّلام ضایع شده بود و آثار آن نمی‌ماند. سهم امام چهارم، سهم عظیمی است. در زندگی امام چهارم، چند رشته کار وجود دارد که یکی از آنها، همین رشته اخلاق است. یعنی تربیت و تهذیب اخلاق جامعه اسلامی. .... امام سجاد به تعلیم و تغییر اخلاق در جامعه اسلامی کمر بست. چرا؟ چون طبق تحلیل آن امام بزرگوار، بخش مهمّی از مشکلات اساسی دنیای اسلام که به فاجعه کربلا انجامید، ناشی از انحطاط و فساد اخلاق مردم بود. اگر مردم از اخلاق اسلامی برخوردار بودند، یزید و ابن‌زیاد و عمر سعد و دیگران نمی توانستند آن فاجعه را بیافرینند. اگر مردم آن‌طور پست نشده بودند، آن‌طور به خاک نچسبیده بودند، آن‌طور از آرمان ها دور نشده بودند و رذایل بر آنها حاکم نمی بود، ممکن نبود حکومتها - ولو فاسد باشند؛ ولو بی دین و جائر باشند - بتوانند مردم را به ایجاد چنان فاجعه عظیمی؛ یعنی کشتن پسر پیغمبر و پسر فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها وادار کنند. مگر این شوخی است!؟ یک ملت، وقتی منشأ همه مفاسد خواهد شد که اخلاق او خراب شود. این را امام سجاد علیه‌الصّلاةوالسّلام، در چهره جامعه اسلامی تفحّص کرد، و کمر بست به این‌که این چهره را از این زشتی پاک کند و اخلاق را نیکو گرداند. لذا، دعای «مکارم‌الاخلاق» دعاست؛ اما درس است. «صحیفه سجادیه» دعاست؛ اما درس است.
 من به شما جوانان توصیه میکنم که بروید «صحیفه سجادیه» را بخوانید و در آن تدبّر کنید. خواندنِ بی توجّه و بی تدبّر کافی نیست. با تدبّر خواهید دید که هر یک از دعاهای این «صحیفه سجادیه» و همین دعای «مکارم‌الاخلاق»، یک کتاب درس زندگی و درس اخلاق است.» (بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با اقشار مختلف، 23 تیر72)
پس آنچه که امروز وظیفه مسلمانان جهان است الگوگیری از سیره ائمه اطهار علیهم السلام در دفاع از حق است. باید هدف را آموخت و در هر عصر و زمانی با تاسی به پیشوایان معصوم شیوه ای متناسب و کارساز اتخاذ نمود.

دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 13:13

مروری بر دعای مکارم اخلاق


سلسله جلسات اخلاق ویژه کادر مدرسه علمیه حضرت زینب سلام الله علیها با محوریت دعای مکارم اخلاق امام سجاد علیه السلام تشکیل می شود.
حجة الاسلام و المسلمین پارسا؛ استاد اخلاق حوزه در اولین جلسه از این سلسله نشست ها با بیان این نکته که دعای مکارم اخلاق، کامل ترین و تأثیرگزارترین منشور اخلاقی ، رفتاری است گفت: در این سند، به ریشه ها و زیر بناها توجه ویژه شده و راهبردها، راهکارها، آسیب ها و آفت ها برای تربیت فکری و روحی  بیان شده است.
وی این دعا را برای همه افرادی که دغدغه تهذیب نفس و همچنین تربیت دیگران را دارند مؤثر دانست و تصریح کرد: از آنجا که در ادعیه معارف دینی با عواطف و احساسات پیوند خورده، تأثیرگذاری را بیشتر  کرده است.
استاد افزود: پر رنگ شدن عواطف و احساسات توسط ائمه معصومین نسبت به حادثه عاشورا و اجر و پاداشی که برای گریه، گریاندن و تباکی قرار داده شده بر همین مدعا دلالت دارد.
وی با اشاره به خفقان موجود در زمان امام سجاد علیه السلام٬دعا را بهترین وسیله برای انتقال معارف معرفی کرد و اذعان داشت:این قالب برای همه گروهها حتی کسانی که نسبت به جامعه بی تفاوت هستند و فقط عبادت می کنندقابل استفاده است.
استاد ادامه داد: در ادعیه به دو عرصه اساسی توجه شده است:۱-ایجاد بینش و تحول در نگرش ها نسبت به همه هستی از جمله؛خداوند٬پیامبر٬ اولیای خدا٬فرشتگان٬دوستان و...۲-رفتار سازی
استاد تغییر رفتار را در گرو تغییر بینش و نگرش دانست واذعان داشت:کارکرد اساسی دین تغییر نگرش هاست.
استاد در پایان به برخی از قسمتهای دعای مکارم اشاره کرد و چگونگی تغییر نگرش را تبیین نمود.
این جلسه دوشنبه ۹۶/۷/۱۷ بعد از نماز ظهر وعصر با حضور اساتید و کادر مدرسه برگزار شد.

دوشنبه, 17 مهر 1396 ساعت 13:11

سلام؛ اولین قدم در زندگی اجتماعی


حجة الاسلام و المسلمین امین نیا در هفتمین روز از مراسم سوگواری ابا عبدالله علیه السلام در مدرسه علمیه حضرت زینب سلام الله علیها سیره اجتماعی امام حسین علیه السلام را تکمیل کرد.
وی با بیان این نکته که طلاب علوم دینی باید الگوی دیگران در رفتار باشند و یکسان بودن با دیگران نشان از نقص آنها دارد گفت: طلاب باید با رفتار و اخلاق مناسب به خصوص در اجتماع معارف دین را برای دیگران به نمایش بگذارند.
استاد سلام کردن را اولین قدم در زندگی اجتماعی دانست و در تأیید این مطلب به فرمایش امام حسین علیه السلام اشاره کرد که می فرمایند: اگر کسی بدون سلام شروع به حرف زدن کرد، به او پاسخی نده زیرا این فرد ارزش پاسخگویی ندارد.
امین نیا خاطر نشان کرد: کسی که وارد مجلس می شود باید به دیگران سلام کند و بخیل ترین افراد کسانی هستند که در سلام کردن بخل می ورزند.
این کارشناس مسائل دینی اذعان داشت: در برقراری ارتباط و سلام کردن نباید ظاهر فرد را ملاک قرار داد زیرا حتی کسانی که ظاهر متدینی ندارند به خاطر مسلمان بودن و به خاطر انسانیتشان قابل احترامند.
وی کمک سازنده به دیگران را از دیگر روشهای ائمه معصومین علیهم السلام در اجتماع  معرفی کرد و گفت: قرض دادن بیش از صدقه دادن پاداش دارد زیرا فرد برای برگرداندن قرض به تحرک وادار می شود.
استاد در این رابطه به روایتی از ابا عبدالله الحسین استناد کرد که برای کمک به نیازمند سؤالاتی را مطرح نموده و فرمودند: پیامبر اکرم صلوات الله علیه فرمودند: المعروف بقدر المعرفة، لذا در قبال پاسخ به سه سؤال ،3000 درهم به او هدیه کردند.
امین نیا سپس بر وفای به عهد در زندگی اجتماعی توصیه کرد و گفت: ائمه معصومین بر این مهم توجه ویژه داشتند چنانکه نبی مکرم اسلام صلوات الله علیه فرمودند: اَقرَبُکُم غَدا مِنّی فِی المَوقِفِ اَصدَقُکُم لِلحَدیثِ وَاَدَّاکُم لِلاَمانَةِ وَاوفاکُم بِالعَهدِ وَاَحسَنُکُم خُلقا: در قیامت چند گروه به من نزدیکترند: راستگویان، ادا کننده امانت، وفا کننده به عهد و افراد خوش خلق
وی در تبیین این روایت افزود: دروغ نگویید ولی هر راستی را هم بیان نکنید، چرا که بیان هر راستی حماقت است و دروغ مصلحت آمیز بهتر از راست فتنه انگیز است.
حجة الاسلام امین نیا ادامه داد: ادای امانت در هر حالتی واجب است و تفاوتی در نوع امانت و فرد امانت گذار نیست.
وی در پایان گفت: وفای به عهد حتی در ریزترین جزئیات در سیره اهل بیت علیهم السلام موج می زند و ما به عنوان شیعه باید از آن الگو برداری کنیم.
این جلسه دوشنبه 17/7/96 با حضور مسئولین، طلاب و عموم بانوان برگزار شد.


واحد تبلیغ مدرسه علمیه حضرت زینب سلام الله علیها از حضور طلاب و مبلغین مدرسه در اردوگاه ثامن الائمه علیه السلام خبر داد.
خانم برجی؛ مسؤول این واحد گفت: همکاری مدرسه با اردوهای کشوری کمیته امداد از ابتدای تابستان امسال آغاز و همچنان ادامه دارد.
وی افزود: در این دوره خانواده های تحت پوشش کمیته امداد از استان های مختلف به مشهد مشرف شدند و مبلغین مدرسه شنبه 15/7/96  با حضور در محل اسکان ایشان واقع در اردوگاه ثامن الائمه علیه السلام ضمن  برقراری ارتباط صمیمی با بانوان به تصحیح قرائت نماز، بیان احکام وضو، تیمم و مباحث اخلاقی وتربیتی پرداختند.
برجی یادآور شد: مبلغین در طول تابستان، طی چند دوره در بین دانش اموزان سراسر کشور که تحت پوشش این کمیته هستند حاضر شده و با بیان احکام شرعی و مباحث اخلاقی  وتربیتی  وجلسات پرسش وپاسخ  بودند.
 لازم به ذکر است 9 نفر از مبلغین همزمان با نماز مغرب و عشاء با حضور در نماز جماعت فعالیت خود را آغاز نمودند.

صفحه1 از239

پیوندها

اوقات شرعی

آدرس و اطلاعات تماس

آدرس: مشهد خیابان آیت الله بهجت 23 سمت راست نبش چهار راه اول پلاک48

تلفن: 9-2290056-0513

فکس:2290056-0513

پست الکترونیک : info@zeynaby.comا

تمامي حقوق اين سايت متعلق به مدرسه علميه حضرت زينب(علیها سلام) مي باشد. طراحی سایت توسط  ماهان سیستم  
jtemplate.ru - free extensions Joomla
jtemplate.ru - free extensions Joomla